Замовлення зворотного дзвінка

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка прийнята. Чекайте дзвінка.

  Телефони: +38 (097) 818-69-70, +38 (066) 478-25-98, +38 (063) 361-86-52
 • vkm rad

Про нашу компанію

Опис компанії та її продукції

mosaic-galeryЛаскаво просимо в Мозаїк Арт - галерею мозаїчного мистецтва

Мозаїка, завжди давала враження стабільності, солідності

Можливо, синонім мозаїки, і є "тривалість в часі." Далеко не спонтанна форма художнього вираження, мозаїка є продуктом багатою і витонченою культури. Справді, вона перша процвітала в рамках культурних і географічних межах греко-римського світу, уздовж Середземноморського басейну.
Сьогодні значення слова мозаїка трохи змінилося. Якщо в давнину мозаїкою називалося художній твір мистецтва, то зараз мозаїка - це красивий, практичний і ексклюзивний матеріал обробки, який дозволяє створити свій неповторний дизайн інтер'єру.

В наше время мозаику используют для отделки различных помещений, начиная от бассейнов, фонтанов, фасадов и заканчивая художественными панно, в которых можно отразить яркие события Вашей жизни.

Мозаїчне панно - це завжди якась ідея, яка доповнює інтер'єр приміщення. Вона повинна перегукуватися з іншим оформленням, гармонійно вписуватися в дизайн. Створити таке панно з мозаїки допоможуть вам дизайнери нашої студії.
Художня скляна мозаїка - це один з елементів оформлення дизайну. На Відміну Від других відів мозаїки, например, декоративної, вона представляет собою цілісне зображення, Складення з дрібніх шматочків різніх відтінків. Мозаїка арт це свого роду живопис на камені. С помощью доступних матеріалів, художник створює Малюнок будь-якої складності, з найтоншімі переходами світла и добро читаються контурами.

Чому саме мозаїка?

На відміну вже стали звичними таких способів прикраси інтер'єру, як картини або навіть вітражі, художня мозаїка ще тільки починає завойовувати свою популярність. При цьому на стінах вона виглядає дуже цікаво, особливо якщо оформити її у відповідний багет. Незвичайна техніка і краса невеликих елементів, зібраних воєдино копіткою працею, вражає, змушує надовго зупинитися перед таким зображенням. А що може бути приємніше захоплених відгуків ваших гостей?

Краса і неповторність в поєднанні з практичністю мозаїки говорить сама за себе. Соковитість фарб, сила природного матеріалу, художня майстерність, зливаючись воєдино, створюють ексклюзивне мозаїчне твір.

Мозаїчні роботи існує в широкому ціновому діапазоні як економ - класу, так і високого рівня люкс. При цьому якість більш дешевого матеріалу жодним чином не страждає. Наприклад, дзеркальна мозаїка, скляна, традиційна керамічна, інноваційна металева - всі вони відрізняються красою, можливістю створити шедевр і загальними, згаданими вище характеристиками, властивими будь-мозаїці.

Як ми працюємо?

Майстерня працює з виготовлення як стандартних виробів з мозаїки так і художніх панно. Великий асортимент мозаїки: скляна мозаїка JNJ (Китай), скляна мозаїка Bisazza (Італія), смальтовая, керамічна мозаїка, мозаїка з каменю, металева мозаїка, художня мозаїка (мозаїчні панно).

Ми працюємо з будь-мозаїкою, представленої на українському ринку, і можемо виготовити з неї практично будь-яке зображення, при цьому матеріал також може бути надано замовником. Ціна мозаїки і виробів з мозаїки залежить тільки від Вашої фантазії і бюджету.

Мозаїка має дуже широку сферу застосування: це стіни і підлогу в будь-яких закритих приміщеннях, від кухонь до басейнів і ванних кімнат, а також поверхні меблів, каміни, фасади будівель. Діапазон застосування мозаїки досить широкий. Оздоблення мозаїкою чудово виглядає на кухні, у вітальні, у ванній кімнаті, скляну мозаїку можна використовувати для облицювання ступенів, чаш басейнів і навіть зовнішніх стін будівель. Багатий асортимент дозволяє підібрати мозаїку, яка підходить за своїми характеристиками для конкретного виду роботи.

Художнє декорування стін і стель стає все більш популярним, так як, з одного боку, дозволяє вільно оперувати просторовими обсягами, варіювати перспективними рішеннями, створювати зорову ілюзію розширення і збільшення простору, а з іншого боку - створювати індивідуальний, неповторний стиль інтер'єру. Розпис стін і стель - це унікальна можливість додати розкіш художнього оформлення вашого будинку.

Чому саме ми?

   1. Створення панно з мозаїки з будь-яких ескізами, малюнками, фотографіями
   2. Індивідуальний підхід при виконанні кожного нового замовлення
   3. Надання повного пакету послуг - від розробки дизайн-проекту до укладання мозаїки на об'єкті
   4. Швидкі терміни виготовлення
   5. Робота з регіонами
   6. Співпраця з дизайнерами та архітекторами

MosaicArt