Замовлення зворотного дзвінка

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка прийнята. Чекайте дзвінка.

    Телефони: +38 (097) 818-69-70, +38 (066) 478-25-98, +38 (063) 361-86-52
  • vkm rad

Соляні і снігові кімнати

roomСоляна кімната - оздоровлення для дорослих і дітей

Сучасний мегаполіс з інтенсивними транспортними потоками, концентрацією промислових підприємств, мільйонами скупчено які проживають людей створює підвищене навантаження на всі системи організму, але найбільш вразливою і страждає виявляється дихальна система. Часом несприятливі зміни в організмі накопичуються непомітно і після періоду удаваного здорового існування раптом прориваються комплексом важких і небезпечних хронічних захворювань. Більш чутливі люди починають хворіти постійно, скаржачись на хронічну втому і стрес, хоча причиною нездужань стає недолік постачання клітин організму киснем і пригнічений стан дихальної системи в цілому.

Соляна кімната - це рукотворне відтворені природні умови соляної печери. Соляна кімната використовується для профілактики і лікування захворювань органів дихання, а також хвороб нервової системи, опорно-рухового апарату, кровотворної системи, а також загальнозміцнюючий впливу на організм. Розміри соляних кімнат бувають різними, є варіації в технічному оснащенні та принципі створення лікувального повітря, але загальне у них одне - перебування в спеціальній соляної атмосфері благотворно впливає на органи дихання, на загальний стан людини, а також дозволяє відвідувачеві відпочити і розслабитися в спокійній тихій обстановці , що є важливою складовою в процедурі галотерапії.

Галотерапія - це процедура перебування в соляній кімнаті, під час якої людина дихає повітрям, насиченим дрібними сольовими частинками. За принципом дії галотерапія є фізіотерапевтичним заходом, що не вимагає використання ніяких додаткових засобів і аксесуарів. Галотерапія - сеанс відпочинку, релаксації в приміщенні зі спеціальною повітряним середовищем. Галотерапія активно використовується в комплексах профілактики і лікування бронхіальної астми, станів після перенесених важких захворювань органів дихання (бронхіти, пневмонії).

  • Курси лікування в соляній кімнаті дають хороші результати в боротьбі з хронічними синусити, риніти і захворюваннями лор-системи в цілому.
  • Показано застосування процедур галотерапії для хворих шкірними захворюваннями.
  • Регулярні сеанси галотерапії знижують гостроту симптомів і покращують якість життя людей з рядом хвороб нервової системи.
  • Курс процедур в соляній кімнаті рекомендується ослабленим дітям, які часто хворіють на простудні захворювання та грип.
  • Як хороший засіб прискорити період відновлення дихальної системи галотерапія рекомендується людям, які кинули курити.
  • Релаксаційні і заспокійливу дію сеансу галотерапії допомагає впоратися зі стресом і нормалізувати сон.

Снігова кімната

Перші кроки по свіжому снігу - це нездоланно привабливе відчуття, яке викликає засніжений пейзаж. Холодне повітря очищає дихальні шляхи і оживляє органи чуття.

Необхідність занурюватися в холодну воду після відвідування сауни, щоб остудити распаренное і розпалене тіло, викликає у багатьох пристрасних любителів сауни далеко не найприємніші відчуття. Однак охолодження після відвідування сауни настільки ж важливо для оптимального ефекту, як і саме прогрівання. Поєднання сухого холоду з м'яким снігом в сніговій кімнаті забезпечує дбайливу і в той же час цілющу форму охолодження.

За рахунок попереднього прогрівання навіть морозні температури в сніговій кімнаті не викликають дискомфорту. Навпаки, сніжна кімната дбайливо повертає тілу нормальну температуру. М'який сніг приємно тане на шкірі, і це дозволяє цілеспрямовано посилювати ефект - в повній відповідності з Вашими індивідуальними потребами.

Глибоке дихання приносить в дихальні шляхи холодний чисте повітря і робить позитивний вплив на слизові. Світлові ефекти з індивідуальним настроюванням в сніговій кімнаті додатково покращують Ваше самопочуття під час процедури.

Відвідування снігової кімнати в поєднанні з попередніми прогріванням сприяє очищенню тіла і душі. Ви немов заново народжуєтеся тілом і душею.

 

MosaicArt