Замовлення зворотного дзвінка

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка прийнята. Чекайте дзвінка.

    Телефони: +38 (097) 818-69-70, +38 (066) 478-25-98, +38 (063) 361-86-52
  • vkm rad

Лазні та сауни

saunaБудівництво саун і лазень на увазі наявність певних знань в цій області. Побудувати російську лазню або фінську сауну, в якій відпочиває і тіло і душа непросто. Існує безліч нюансів, які необхідно врахувати, якщо Ви плануєте будівництво саун і лазень, щоб потім не було розчарування від витрачених даремно грошей. Не кажучи про більш складних і модних сьогодні турецьких лазнях (хамам) і римських лазнях.

Ми займаємося будівництвом турецьких і римських лазень, фінських і інфрачервоних саун, російських лазень вже багато років і досить досягли успіху в цьому напрямку. Це і невеликі приватні лазні та сауни, і місткі сауни і лазні в wellness центрах і spa комплексах. Будівництво саун, як же як і будівництво лазень, має виражену сезонність, тому радимо Вам почати пошук підрядника заздалегідь.

Наша компанія готова запропонувати Вам на вибір різноманітні готові проекти або спеціально для Вас створити індивідуальні проекти бань і саун. Індивідуальні рішення будуть відображати всі Ваші вимоги та побажання. Так само Ви можете самі розробити проект лазні або сауни, а ми втілимо його в життя - ми здійснюємо будівництво саун і будівництво лазень під ключ. Від самого стандартного проекту до ексклюзивного зі складним технічним рішенням, починаючи від розробки дизайну і всіх стадій проектування і закінчуючи поставкою обладнання, гарантійним і післягарантійним обслуговуванням.

Сьогодні не складе великих труднощів побудувати сауну або лазню в будинку: це може бути римська лазня, турецька лазня, російська лазня, фінська сауна, інфрачервона сауна. Кожна з них має свої відмінності і певні переваги. Перш ніж почати будівництво саун або будівництво лазень в будинку, необхідно визначитися - що саме ми хочемо отримати: сауну або лазню.

В першу чергу, сауна від лазні відрізняється вологістю і температурою повітря. Сауни мають сухий і більш гаряче повітря - до 110 градусів. Лазні відрізняються вологим і більш прохолодним повітрям - до 60 градусів. Але кожна з них виконує оду і ту ж задачу - прогріти тіло людини, розслабити м'язову напругу і емоційно очиститися. Інфрачервона сауна не волога і не спекотна - температура близько 60 градусів, але прогрів більш глибокий і інтенсивний - до 4-х см в глибину, проти 0,4-0,7см в будь-який інший сауні або лазні. До того ж інфрачервону сауну можна розмістити навіть в квартирі.

Так само, перш ніж почати будівництво лазень, варто визначити тип джерела тепла - чи буде це дров'яна піч, електрокам'янка або газова піч. Вибір тут прямо залежить від технічних умов і доступність палива. Замовляючи будівництво лазень в нашій компанії, Ви отримаєте найбільш оптимальний варіант.

 

MosaicArt