Замовлення зворотного дзвінка

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка прийнята. Чекайте дзвінка.

    Телефони: +38 (097) 818-69-70, +38 (066) 478-25-98, +38 (063) 361-86-52
  • vkm rad

Палітра

paletteМозаїчна палітра (палітра кольору) - має фіксований набір (діапазон) кольорів і відтінків, реалізованої в різних групах матеріалів (мозаїки). При роботі над виробом, будь то міськ, розтяжка, декор, або мозаїчне панно, ми комбінуємо, поєднуємо кольори і відтінки з різних груп і добиваємося бажаного результату.

Кожна група мозаїки має свої особливі характеристики:
Spektrumдана група повністю прозора. При використанні цього матеріалу необхідно мати чітке уявлення про кінцевий результат, так як при використанні клейового складу, затирання, камінь буде міняти свій колір (відтінок).
Aurora Starїї ще називають смальтовая група. Мозаїка з цієї групи дуже різноманітна і за своїм зовнішнім виглядом має схожість з вітражним склом.
Gold Linkмозаїка з додаванням авантюрину. Авантюрин - це різновид кварцу, яка має дрібнозернисту структуру. Цей мінерал може мати різні відтінки. Особливістю авантюрину є мерехтливий іскристий блиск, який можна помітити на поверхні мозаїки і на ськолах.
Normalперламутрова мозаїка з райдужним відблиском. Коли на таку мозаїку потрапляє світло, він відбивається з непередбачуваним кольором, це виходить за рахунок того, що в її склад входить кадмій і селен. Друга назва цього матеріалу Gloss.
Normalце однотонна мозаїка, без будь-яких добавок. Камінь практично не прозорий.
Peonyдана група дуже схожа з серією Gold Link, відмінність полягає у відсутності авантюрину.

MosaicArt